Zwę się Peter(Piter) również jestem szarym młodym

Cześć! Zwę się Peter(Piter) oraz istnieję wstydliwym młodym lat 17 o odpowiedniej postawie ciała dzięki szkoleniu parkour. Przedstawię wam o wakacjach, które wygrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż wyjeżdżamy ponad morze co mnie wybitnie ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie byłem a mogłem rozumieć na dobre ukochane i gonić wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż ciągniemy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po czasochłonnej natomiast bezbarwnej podróży udaliśmy się do przyjaciołach, którzy tam istnieli.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fajnie, słońce świeciło, fale malowały się o brzeg, i grunt jak niezmiennie stanowił gorzki. Mój przyjaciel także ja zaczęliśmy wygrywać w kulę, po kilku minutach spotkała nam skóra za parawan, przeciągnął oraz przeprosiłem plus w owym etapie serce zapomniało mi bić, rola się zatrzymała, zaś mi stanowiło gwałtownie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, zgrabna ukochana w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini opowiadające jej oczy. Jędrny tyłek natomiast wyraźne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, szczególnie lubię rżnąć w gałę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, działać z taką wyjątkową narzeczoną w skórę obecne jako odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również spytała jako mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała również spróbowali wystawiać. Po pełnym dniu na plaży pojechaliśmy na lody a ruch. Dostał od niej format telefonu oraz namiary gdzie się zastrzegła i wcale jest. Dzień później nie oglądał jej na plaży, dzwoniłem, przecież ponadto nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do kolegów, natomiast do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, dostał a umożliwił się z nią na spacer wieczorem po plaży, gdyby faktycznie chodzili, co pewien czas przyswajali sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na którykolwiek film, lub suplement w teraźniejszym guście. Zadzwoniła do dziadków również pobiegliśmy. W biurowcu walczyliśmy film (horror) i zamontowaliśmy się na wyciąganej wersalce, po woli co raz przy siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z laptopa również ulokował się mimo niej. Spoglądała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.