Zaprawa poranna, apel i na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel również na śniadanie. Pozostawał w kolejce zaspany, przede mną stały moje Panie – Pani Emilka i Kobieta Nikola. Nie wyłącznie ja – wszyscy istnieli zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze i zaczęła je mocno ugniatać. Nikt nie zauważył, gdyż każdy pamiętał tylko o tym, żeby się położyć. Westchnąłem cicho, zaś na ich osobach pojawiły się uśmieszki.

– Właśnie o 2 w nocy na „bliską” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie otwórz się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął szybko, nim się obejrzałem, szybko istniała 22 oraz przechowywali się do łóżek. Postawił sobie budzik w zegarku na 1.45 i zasnąłem. I sen był otwarty. Śniło mi się, iż ze całymi paniami poszliśmy do tłumu a ja stanowił ich przyznającym, musiałem każdej lizać stópki oraz dokonywać ich erotyczne fantazje. Oraz szybko JEB! W sposobie snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Założyłem się w bliskie dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, natomiast do kas przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze niosę ze sobą, na jakiś wypadek). O 1.55 byłem na krześle. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Oraz na stópkach miały takie same buciki: czarne szpileczki na szczególnie cennym obcasie z nową stópką. Gdy stanęły przede mną, teraz był dotyczyć „Hej”, tylko one postawiły do pokonuje swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ze mnie oczekują. Ustawił się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola skończyła na rolę jakąś czarną torbę sportową. Spoczęły na ziemi oraz jakże jeśli nigdy nic, dziewczyny… rozpoczęły się całować. One się całowały, i ja stał jak ciężki oraz gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zaobserwował… jej wargi sromowe. Wówczas był piękny widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, z jakiej szedł soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co robię także zaskoczyła mnie kopać po twarzy, i nawet oberwałem szpilką w oko. Skoro w kraju mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z bólu, zaś z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w celu Nikola strzeliła mnie z liścia oraz zawarła mi usta ręką. Dostałem ponad dwa razy w brzuch, w obrębie zbiegł się z jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i proponować, żeby przestała mnie torturować. Emilka, która dotychczas patrzała się podeszła spośród ową sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim wyszły w tłum, Emilka zawołała