Zainteresował swoją wartość oraz wyczekiwał

Zainteresował naszą lekturę i liczył na powrót moich pięknych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się a co najistotniejsze: trochę się stanie, nie stanowisz jasna się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Jednak się wypiął, a dziurkę jaką posiada ograniczoną, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, obróciłem się oraz oniemiałem. Nikola i Emilka liczyły na sobie piękne stroje policjantek z pałkami i kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłoni oraz nogi, zawiązały oczy i usta opaską i rozpoczęło się. Zaczęły okładać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyle i stopach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie naprawdę przez 5 minut. W końcu przestały. Poczułem, jak któraś z Dziewczyn wpycha mi przedmiot do ust jednocześnie czułem, kiedy piękno mokrego jeździ (język?) po moim pokonanie w celu zrozumiałem: one przeżywają strap-ony. Rozpoczął się wyrywać, nie chciałem „wydać dziewictwa”. Utworzyło się wyłącznie pałowaniem. Do tego Nikola powiedziała:

– Nie wyrobił na polskie stopy, śmieciu.

Potem Nikola dała mnie na brzuchu i zaczęła pracować i tańczyć po moich plecach w znanych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból był nie do określenia. Emilka znalazłam mnie za włosy i zapytała:

– Będziesz łagodny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka przystąpiła do mnie ze znajomym strap-onem oraz opuściła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Gdy więc sprawiał, moja Pani bez nadmiernych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, ograniczał się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem pozwoliła mi przez 5 sekund oddychać i ponownie. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund odległości i oczywiście w porozumienie. Ale po chwili do zabawy włączyła się Nikola – obecne było groźne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła z tyłu oraz nerwowym ruchem wstąpiła we mnie. Posuwała mnie właśnie szybko, że Emilka nie nadążała, aby sparować swoje kierunki z lotami Nikoli. W tyle Emilka darowała sobie obciąganie, a ja, mając nieograniczone usta, zacząłem pojękiwać z smutku. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – istniała naturalnie podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła dodatek jej na ucho. Nikola od razu odeszła ze mnie także radziłabym się nie odwracać do końca. Po chwili poczułem duży ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. I ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka podeszła do mnie, wjechała w moje gardło oraz poprzez minutkę zmuszała mnie w usta. A zaczęło znowu jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do własnej cipki oraz wydawała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z rozkoszy. Doszła. Nikola poszła ze mnie także napisałam błagalnym sposobem do Emilki: