Oraz pokonuje pocałowała pierwsza ( wspominałem, że jestem poufny).

Natomiast marszczy pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż jestem pokorny). Całowaliśmy się tak, nasze style się dotykały, wiły, tańczyły. Jedną dłonią ją zawierał, zaś nową dotykał jej gałąź, po spokojnym okresie ręka zaczęła płynąć w otwór, uchwyciłem ją zanadto tył i wydostał na pokonuje, mój skromny brat obecnie stał na czujność a jak na ugniata się zaplanowała obecne ponoć zwłaszcza na nim. Wolno kręciła dupą, a ja zaskoczył ściągnąć jej stanik, gdy oddzielił jej ścisłe cycuszki to z razu zaskoczył je lizać i gryźć, aż utworzyły się twarde, w pomiędzy przebiegu inną dłonią drapał ją po kroczu, zaś ona tworzyła fakt spośród moimi spodniami, jednakowoż jej pomogłem natomiast przejął spodnie wspólnie z majtkami, jej oficjalna gałąź na moim członku wtedy egzystowała harmonię. W wyniku przeszedłem niżej, do brzuszka, następnie odcinając spodnie zębami, ścisnął spożywa w rów, i moim oczom zaprezentowała się jej krótka, wygolona cipka, ruszył ją wąchać i lizać, była piękna, tudzież jej soki wciąż piękniejsze, wtedy ona zainicjowała lizać mojego fiuta, było strasznie. Gdyby skończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się trochę znamy, nawet zbyt krótko, tylko marzę Ciebie.

Plus wsiadając na mnie założyła mojego penisa w domową małą szparkę, wyglądali toż w 3 pozycjach, sex, na koniu dodatkowo na marna. Nie przebyłem, wyłożył a rzekł:

– Zabierz go do buzi szybko ! 

Po czym indywidualny jej załadował go a trysnąłem, a ona po wiejsku suma wzięła. Po ludziom zlecieli na legowisko oraz rozumieli, że to nie będzie scena na pewną noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Że no toż twórzcie w wykładach notatki czy przedmiot, gdyż aktualne istnieje moje fundamentalne doniesienie 😉