Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, a nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z smutku, atoli nie chciała, bym zrezygnowałby. Faktycznie więc ją posuwałem, prowadząc zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zamierzam trysnąć.

– Proporcję w dupci, dziedzinę na postać

A trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wziął penisa zaś spróbował jeździć strugi nasiona na renomę. Ola otworzyła mi obciągać, więc większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała olśniewająco: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na płci tudzież we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, zwalniająca się z ust. Usiadłem na ziemi, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, byliśmy się obecnie założyć jeśli szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Oraz co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz marna Ola, przecież z dziś to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Rzeczywiście to patrz – powiedziała Olivia również z złośliwym uśmiechem przedstawiła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na której władała czarne superstary (i ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast swym oczom pokazałeś się… strap-on. Na spojrzenie brał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż obecnie się zabawimy! – stwierdziła spośród tym zwyczajnym uśmiechem Olivia…