Obróciłem się na kraj i przylgnąłem do jesteśmy.

Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 tonów i jedynie wielka pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze gdy przyjeżdżałem do babci wchodziłem do ostatniego pokoju, który istniał nieużytkowany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz przyjazny ból w będącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż tym razem śpię w aktualnym łóżku z mamą, poprzez jaką będę potrzebował pokonać, aby dotrzeć do kąpiele. Ulica do i z łazienki przebiegła bez wycieczek i spokojny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy mamy, która instynktownie rozwiązała je i podkurczyła. Polegał na skoczny powrót snu tymczasem nie mogłem zasnąć aby sobie to uprawnić wsunąłem dłoń do majtek i nawiązał dotykać swojego penisa i mosznę. Na rezultaty nie potrzeba było długo wyczekiwać – stanąłem na uwagę skory do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie dusił i rozumiał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i dalej pozbyłem się ich dokładnie wkładając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w bieżącym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę matki i trwale w powolnym rytmie onanizowałem się odbierając gdy za jakimś ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej dłoni tocząc się na podbrzusze – było świetnie.

Odwrócił się na skraj i przylgnąłem do osiągamy. Czułem gdy moja ściekająca na brzeg sperma wnika w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub mama się obudzi albo nie. Kilka chwil później odbierał gdy jej mokre ciuszki wiążą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie rozumiał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie założyłem spożywa na siebie oraz wyszedł do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w lokalnej rodzinie nie była faktem tabu, spotykali się sporadycznie nago w dalekich losowych sytuacja więc i kwestia mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę bardzo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją lecz na sekundę, przetoczyłem ją to na kraj co dało mi chwilę harmonii oraz odpoczynku. Chwila się myśląc właśnie jak ostatniej nocy zsunąłem majtki i dołączył do mojej szczególnej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w ręce masując je daleko, czasami kilkoro brutalnie na skali bólu. Odbierał jak pęcznieje i twardnieje. Zbliżył się bliżej mamy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając działka jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja otaczał ją moim penisem wciskając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc łatwo oraz obficie wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się jakiś czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie odpowiedziałem, udając iż nie wiem o co działa.