Każda dziewczyna jest inna

„Każda dziewczyna jest inna,” powiedziałem. Zaryzykowałem i zaproponował mi nadal śliskie palce do niej, a ona spojrzała na mnie przez chwilę, a potem ssać je w ustach. Zamknęła oczy i poczułem jej usta i ssanie jej język pracy do czyszczenia jej soki off palcami. Kiedy skończyła, ja leniwie przeniósł moją rękę i pobiegł świetlne kręgi wokół piersi, zostawiając ślad ślimaka śliny. Wziąłem jeszcze jedną szansę. „Być może, że ona pozwoli Ci dowiedzieć się, że na własne oczy kiedyś.”

woman-466130_1280

Jej oczy rozszerzyły się. „Twoja dziewczyna jest lezzie?”

Oczywiście. Później będę musiał wyjaśnić wszystko bardziej w głębi, ale w tej chwili powiedziałem: „Nie Lubi chłopców i dziewcząt”. Cisza. „Ona dnia dziewczynę przede mną,” powiedziałem.

„Nie boisz się, że zostawię ci dziewczynę?”

„W przeciwieństwie do zostawiając mnie dla innego faceta?” Znowu cisza. „W każdym razie, my … dojść do porozumienia na temat jej apetyt na kobiety.” Szczerość tej ostatniej części przedłużyła ciszę, aw nim, poznałam, jak bardzo się zmienił w ciągu zaledwie jednego roku.

„Ale to jest grzech,” powiedziała. Znowu: oczywiście!

„W przeciwieństwie do tego?” Poprosiłem, kalka palcem wzdłuż wewnętrznej gładkiej, mlecznej uda, zatrzymując się tuż przed dotarłem jej cipki. Tym razem cisza trwała dłuższą chwilę, ale niemal słyszał przekładnie obracając. Powoli, jedna z kącikach ust pojawił się w uśmiechu.

„W każdym razie,” powiedziałam w końcu. „Jak się teraz czujesz?”

„Naga”, ona rozpromieniła się krzywo. Śmialiśmy trzpiotowato na trochę. „Stosunkowo.” Czułem jej zręczne palce odkręcenie moje spodnie, a potem pchnął mnie z łóżka. Kiedy stałem obok łóżka, ręce pchnął moje dżinsy w dół, a potem zatrzymał się, gdy jej palce zaczepiony na górze mojej bieliźnie.

„Jeśli nie jesteś gotowy, to jest OK,” powiedziałem, ale spełnił moje oczy i wziął głęboki oddech. Szybko, jakby skoków do zimnego basenu, ona szarpnął moją bieliznę w dół, uwalniając mój twardy kutas, który prawie uderzyła jej twarzy, gdyż powstały darmo. I wyszedł z nich i stanęła nago przed mojej siostrzyczki, pozwalając jej wziąć to wszystko.

„Co mam teraz zrobić?” zapytała.

„Cokolwiek chcesz”, powiedziałem. „Co chcesz robić?”

Hannah zarumieniła się mocno, a ja uśmiechnąłem się do niej łagodnie. „Ja …” westchnęła nerwowe westchnienie. Pokręciłem głową i podał jej rękę. Wzięła ją i przywiozłem ją na nogi. Spojrzała mi w oczy, szukając tego, co wydawało się wiecznością. Nasze palce splecione z jednej strony, a ja wziąłem drugą i gładził jej płomienne włosy. Zamknęła oczy i pocałowałem ją w czoło.

Tak samo, jak boli mnie, powiedział: „Dlaczego nie możemy czekać?”

„Nie,” powiedziała, jej oczy wciąż zamknięte. „Chcę … hm, to znaczy … Ja …” Moi palców pogłaskał jej policzek rumieni i poczuła dreszcz. „Chcę zrobić to samo co zrobiłeś dla mnie.”

„Dobrze,” powiedziałem. „Prawdopodobnie będziesz musiał rozmawiać z Carrie o tym.”

Humor złamał napięcie i zachichotała. „Chciałem was, głupcze!”

Uśmiechnęłam się. „Wiem wiem.”

„Tak”, wskazała na mój twardy kutas. „W jaki sposób!”

„Nie masz jakiś pomysł?” Pokręciła głową. „OK”, powiedziałam, prowadząc ją z powrotem na łóżko. Położyłem się i uklękła obok mnie. I rozłożone nogi lekko i skinął na nią klęczeć między nimi. „To proste. Wiesz operację?” Pomyślałem odniesienie gra planszowa pomoże. Przytaknęła. „Twoje zęby są krawędzie.” Uśmiechnęła się.

„Ale co mam zrobić?”

„Cokolwiek chcesz”, powiedziałem.

Z tym, że wyciągnął rękę i dotknął mojego fiuta palcami śledzenia je w górę iw dół mojego wału oraz wokół głowy. To drgnęły wbrew jej dotyku. „To jest tak miękki,” powiedziała, a potem wziął ją w ręku. „Skóra, mam na myśli.” Jej zwinny ręcznie przesuwać w górę iw dół na moim wale i nie mogłem pomóc, ale ciężko oddychać. „Czy to czujesz się dobrze?”

„Co myślisz?”

„Myślę, że to nie jest takie big–” urwała i spojrzała Moi oczy, drażni „–deal”.

„To nie o to pytałem.” I powiedział, ale jak ona pogłaskała mojego fiuta, ja jęknął z przyjemności.

„Wiem,” powiedziała, a potem pochylił się i pocałował czubek mojego fiuta. Jej jedwabista czerwone włosy opadały jej na ramiona i na moich biodrach i udach, łaskocze mnie. Starałem się nie śmiać, ale nie mógł się powstrzymać. Hannah spojrzał w górę i zobaczył, co mi się chichotać i przewróciła oczami. Odgarnęła włosy z mojej skóry, oblizała wargi i pocałowała wał mojego fiuta. Uczucie jej wilgotnych warg prowadził jakiekolwiek długotrwałe goofiness ze mnie. Powoli, pocałowała jej sposób wokół mojego fiuta, a potem dotknął jej język do podstawy niego.