„Co?” moja siostra zapytała, jakby robiła

„Uhh” było wszystko, co mogłem zebrać jak ona lizały się ku głowie, jej niebieskie oczy płonące stałe na kopalni. Powtórzyła ten proces kilka razy, za każdym razem pozwalając więcej jej języka ślizgają się moim dysku wału. Kiedy dotarła do głowy po raz trzeci, zamknęła oczy i wziął go w usta. Przez chwilę czułem jej gorący oddech na moich biodrach, a następnie ciepłą wilgoć na ustach. „O, kurwa,” jęknęłam, czując jej język zbadać i drażnić. Zsunęła mnie z jej ust i dał mi niewinnego uśmiechu.
woman-499756_1280
„Co?” moja siostra zapytała, jakby robiła coś innego niż dając bratu gardło. Wziąłem moją rękę i prowadził ją po włosach. Nie naciskać usta z powrotem na mój bijącym erekcji, choć. Zrobiła, że wszyscy na własną rękę, tym razem jej oczy patrząc w głąb kopalni cal po calu gorącego mięsa wsunął na jej języku. Nie mogła zabrać całą sprawę, ale nie było mowy, nie dbam. Powoli podniosła się na nim, a następnie opadł z powrotem na dół. Tylko obserwacja mój kogut znika w ustach My sexy siostrzyczka była wystarczająco blisko, aby mnie przyjść, a kiedy znów zamknęła oczy i zaczęła bob górę iw dół na poważnie, wiedziałem, że nie będzie trwał długo. W górę iw dół jej głowa znalazła, jej język wylać przeciwko mojego fiuta, a jej ręka przesuwne slickly nad resztą mojego wału jak to stało się w jej śliny powlekane.

„O, kurwa, Hannah!” I jęknął czując moje kulki dokręcić. „O, kurwa, sis! Będziesz mnie cum!” Jej oczy otwarte i strzela spełnione moje. „Zamierzasz wziąć to?”

„Mmm hmm!” nuciła, pełnymi ustami. Drgania wokół mojego fiuta był ostatnim słomy.

„Oto nadchodzi!” Krzyknęłam, jak kręciłem gorący strumień spermy w jej usta.

„Mmmmh!” Hannah odsunął się, pozwalając mi wypełnić usta. Czułem się trochę ssania i zobaczył swoją pracę gardła połykania – w sam raz, bo spasmed w orgazmie i zastrzelił ostateczny zryw w jej usta. Zamknęła usta i zatrzymał się twarzą do mnie, a ja zobaczyłem ją połknąć ponownie. Mała kropla spermy pozostał na czele mojego fiuta i widziałem oka go. Bez słowa, pochyliła się i polizał go ode mnie.

„Czy smak OK?” Zapytałam.

„Co myślisz?” zapytała ocierając usta wierzchem dłoni.

„Myślę, że moja siostra jest seksowna mała bestia!” Powiedziałem, rzucając na nią i łaskotał ją. Pisnęła i śmiał, i runął na łóżko. „A”, powiedziałam, zatrzymując się, by ją pocałować, degustacja mój cum na ustach. „Jeśli jest coś takiego jak ja, ona będzie chciał więcej.”

Hannah różowy uśmiech krzywo wygięte ku różowego policzka. „Być może, ale to nie o to pytałem,” zażartowała.

„Wiem,” powiedziałem.

Leżeliśmy przez chwilę bez słowa odkrywania nawzajem swoje ciała w naszych rękach. młodzi krzywe Hannah były niesamowite, tak miękkie i twarde. Moja dłoń ujął jej napięte, zakrzywiony tyłek, a ona westchnęła i oparła głowę na mojej piersi. I niech moja ręka przyzwyczaić się do uczucia, a następnie wyciska kiedykolwiek tak delikatnie.

„Nie chcę wracać do tego, jak się rzeczy miały,” powiedziała nagle.

„Nigdy”, zapewniłem ją. „Nie mogliśmy gdybyśmy chcieli.”

„Ale co mama i tata? Jeśli znajdą out–”

„Oni nie będzie.”

„Ale w jaki sposób możemy to zrobić bez ich wiedzy? Wiesz, jak blisko nas oglądać.” Jej głos zadrżał z niepokoju.

„Babe”, zacząłem bez zastanowienia, a potem zaczęło się. „Hannah, sprawy między nami nigdy nie będzie taki sam, ale będziemy musieli się ukryć tego od nich.”

„To jest tak głupie!” narzekała. „Chciałabym pójść na żywo z wami!” Przechyliła głowę nagle. „Czy po prostu zadzwoń do mnie” kochanie „?

„Siła przyzwyczajenia”, powiedziałem. „Coś używać z Carrie. Niestety.”

„To jest w porządku ze mną,” powiedziała. „Jeśli będę twoją dziewczyną.”

„Mam już dziewczynę.”

„Niż to, co ja jestem?”

„Moja siostra. Moje słodkie i bardzo napalona siostra!”

Uśmiechnęła się lekko. „Ale–”

„Aby wszyscy, jesteś moją siostrą,” powiedziałam, zatrzymując ją. „I zawsze musi być. Ale kiedy jesteś sam, możesz mieć co chcesz.”

„Dziewczyna?”

„Oczywiście,” powiedziałem.

„Kochanek siostra?” powiedziała, a kiedy się uśmiechała i jej błyszczące niebieskie oczy zdawały się świecić.

Odwiedźcie tutaj: gdzie znajdę anonse gejów oraz na stronie – mamy dla was ogłoszenia kobiet