Zanim się znacznie głębiej w temat tej konkretnej historii poprzecznym

Zanim się znacznie głębiej w temat tej konkretnej historii poprzecznym, muszę zatrzymać się na chwilę i wyjaśnić coś teraz. Chris i ja nie byliśmy gejem, i nie byliśmy kochankami.
11
Zamiast tego, byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, którzy po prostu zdarzyło się coś niezwykłego wspólnego: Obaj byliśmy oversexed, i oboje byliśmy „biseksualne heteroseksualiści.” Co mam na myśli tego terminu, jest to, że choć każdy z nas doświadczył bardzo ograniczony zestaw homoseksualnych uczuć i pragnień, oboje nadal uważa się za przytłaczająco heteroseksualne.

I choć podnośnika off (masturbacja) prywatnie pomogło Chris i mnie zwolnić nasze libido super mocne dość, że zrobił absolutnie nic w kierunku zaspokajania tak potężny, naturalny pęd otwarcie podzielić się naszą seksualność z inną osobą.

I tak w tym pierwszym razem noc w boksie sex telefon, Chris śmiało postanowił otwarcie dzielić się swoją seksualność ze mną. I zdecydował się zrobić to samo z nim – bo szczerze mówiąc, to było o wiele lepsze rozwiązanie niż nie dzielę z nikim seksualności w ogóle.

Moje tak zwane „koleżanki” w czasie nie pozwoliłoby mi na rzeczywiście mają orgazm zorientowanych dorosłych stylu seks z nimi. Heck, wtedy, ja uważałem się szczęście, jeśli udało mi się ominąć „trzymając się za ręce” etapie związku, aby przejść do „moim ramieniem ramiona” etapie, a ciągle popularny „ona daje mi szybkie dziobać w policzek raz na jakiś czas „etapie.

Chris był w tej samej łodzi, jak ja wtedy, gdy chodziło o jego relacjach z kobietami.

Najważniejsze jest to, że Chris i ja świadomie „wykorzystywane do siebie”, aby spróbować pomóc sobie nawzajem dostać nasze skały się lepiej, a wreszcie przynieść bardzo potrzebne ulgę dla tej potężnej „sex-sharing” Apelujemy, że Matka Natura mądrze wybrano dać każdą i każdego z nas.

(Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli ludzie nie mają tak silne pragnienie podzielenia się naszą seksualność z innymi ludźmi, a potem nikt nie robić nic innego, jak masturbuje sama przez siebie, i będzie zawsze rodzi konsekwencji nie ma dzieci – i jako ile Matka Natura jest zainteresowana, seks jest o robienie dzieci).

A ponieważ Chris i ja nie byliśmy kochankami geje, nigdy nie całował się nawzajem, albo przytulił siebie, albo trzymali się za ręce, czy też nic gejem, tak.

Zamiast tego mieliśmy tylko czysty seks surowego razem, jak Chris i ja rozkoszowałem się szczerze dzieląc naszą seksualność ze sobą i swobodnie eksperymentować z różnego rodzaju tabu aktów homoseksualnych stylu. Muszę przyznać, że Chris i skończyło się starają całkiem dziwaczne rzeczy razem, jak wstawianie wyprostował-out szpilki bobby w głębi naszej własnej – jak również każdego other’s – urethras.

I nawet nie wiem co „frotting” była dopiero wiele lat później. Ale to nie powstrzymało mnie od Chrisa i robi to regularnie. Było po prostu coś bardzo specjalnego i ekscytujące otarcia – i żartobliwie pokonując ( „Sword fighting”) – nasze dwa wyprostowany Dicks razem, aż skończyło się squirting plemniki całego nawzajem dick głowic.

Jednak zdecydowana większość naszych seksualnych zaangażowany wzajemną masturbację ekskluzywnie. A my tak skryty o wszystkim, że nikt nigdy nie odkrył nasze stosunki seksualne młodzieży.

Patrząc wstecz na mojej tajnej relacji darmowy seks seksualnych z Chrisem, mogę powiedzieć, że było co najmniej 4 różne korzyści dla mojego seks z innym facetem, a nie z mężczyzną:

1) nigdy nie musiałem się martwić o możliwość, że mogę dostać Chris ciąży, co oznaczało, że środki antykoncepcyjne były zupełnie niepotrzebne.

2) Chris nie miał miesięczne miesiączki i dlatego był zawsze gotowy i-skłonni do uprawiania seksu ze mną w każdej chwili dnia miesiąca.

3) Ponieważ Chris i ja penisy, instynktownie wiedział, jak radzić sobie z mojego penisa w odpowiedni sposób, który mógłby mnie podniecają najbardziej.

4) Chris ściśle związane – i natury rozumieć – moja seksualność (moje seksualne uczucia, pragnienia, walki i niepewności) w taki sposób, że żadna dziewczyna lub kobieta nigdy nie będzie.

W całej naszej długotrwałej relacji seksualnej nastolatków nigdy nie zapytał Chris uprawiać seks ze mną. Ani razu. Zawsze był ten, który przyjdzie do mojego domu, jak i ustnie daj mi znać, że chce mieć seks ze mną, gdybym był zainteresowany.

I naturalnie, dzięki moim super-silne libido, byłem prawie zawsze zainteresowani.

Ale w naszym konkretnym związku, Chris – który był o rok starszy ode mnie i znacznie większy niż mnie (fizycznie) – wolał grać bardziej agresywnie, dominującą rolę (męską rolę, jeśli będzie), a ja zawsze bardziej niż szczęśliwi, aby odtworzyć bardziej bierną, uległą rolę (tradycyjnie kobiece role). W ten sposób, Chris zawsze był tym, który aktywnie uwiodła mnie na seks z nim. I zawsze był ten, kto biernie współpracowali z nim – ale tylko na własnych warunkach, przeszkadza ci.