I muszę przyznać, że byłem dość dużo prawdziwa „dziwka”

I muszę przyznać, że byłem dość dużo prawdziwa „dziwka” o rzeczach też, bo kładę moją stopę w dół od samego początku naszego związku seksualnego, i zażądał, że Chris ma seks ze mną tylko w sposób, który chciałem mu do – to znaczy, jeśli chce utrzymać się na seks ze mną w przyszłości.
22
I tak, po prostu przeczytać, że prawo. W porządku dla mnie, aby utrzymać przewagę w Chris i moje stosunki seksualne, ja celowo używając seksu jako broni, podobnie jak wielu z was kobiet tam zrobić (lub zrobili, w pewnym momencie w przeszłości).

Można znaleźć tego rodzaju dziwne, ale dla mnie, Chris i początkowy „wsiada do nastroju” faza naszych seksualnych było zawsze takie rzeczy bardzo matter-of-fact. Chris i ja zawsze „okazja”, a potem szybko dojść do „kompromisu”, zanim rzeczywiście zaczynają uprawiać seks ze sobą.

Przez termin „kompromisu”, to znaczy, czytaj więcej że zrobiliśmy rzeczy moją drogę przez większość czasu, a tylko skończyło się robić rzeczy, sposób Chrisa, raz na jakiś czas.

Jeśli byśmy zrobili rzeczy „drogę Chrisa” przez cały czas, a potem po prostu o każde spotkanie seksualnej że kiedyś razem byłby zaangażowany nas wysysających wzajemnie Dicks, bo Chris zachwyceni dick ssaniu. I powiedział Chris wcześnie w naszym związku, który tak naprawdę nie był tak zachwycony Dicka ssania, co było prawdą.

Tak dla przypomnienia, mój ulubiony akt seksualny był zdecydowanie wzajemna masturbacja (co oczywiście wliczone „Sword fighting” i „frotting”). Tak naturalnie – i na moją namową – Chris i ja w końcu większość naszych seksualnych poprzez wzajemne masturbacji, w taki czy inny sposób; a następnie nie częściej niż celowo wytrysku całym nawzajem dick głowic.

I oczywiście, jak już wspomniano, miałem również „dać się” raz na jakiś czas, a to, co Chris chciał nam zrobić razem – co oznaczało, że nie skończy się wysysających wzajemnie Dicks od czasu do czasu , A kiedy zrobiliśmy, że Chris i ja zwykle położyć się na naszych stronach w pozycji „69”, a nasze nogi rozsunąć, tak aby mogli ssać wzajemnie Dicks w tym samym czasie.

Ale, jak już mówiłem, Chris i ja nie ssać kutasy bardzo często, bo chociaż ja absolutnie umiłował uczucie usta Chrisa owinięty wokół głowy mojego penisa, nie mogłem znieść tego okropnego, słony smak Chris spermy w ustach.

A Chris, dzięki tych gigantycznych jąder, że Natura wybrała błogosławić mu zawsze wytrysku nasienia dużo – dużo więcej niż my w jamie ustnej może posiadać, podczas gdy był owinięty wokół tej ogromnej, rozszerzającą out dick-głowę swojego. Pamiętam, że będę dusić i gag, starając się dostosować Chrisa wytrysku spermy w ustach, jeśli nie zamykają mi gardło i całkowicie zrelaksować moje usta wokół jego penisa wału pozwolić plemniki swobodnie wypływać z moich warg. Heck, jak to było, ja ledwo zmieścić głowę penisa Chrisa w moim szeroko otwarte usta.

Niestety, gdy byliśmy wysysających wzajemnie Dicks (albo podczas robienia obrotów robi, lub gdy w „69” pozycji ciała i ssące wzajemnie Dicks w tym samym czasie), Chris zawsze podkreślał, że oboje ejakulat wewnątrz siebie nawzajem usta. To było po prostu coś, co wydawało się bardzo ważne dla niego, z jakiegoś nieznanego powodu. I tak to było jedno „zapotrzebowanie”, że prawie nigdy nie próbował rozmawiać z Chrisem.

Zawsze wiedziałem, że ilekroć ustnie zgodził się mieć Dicka wysysających sesję z Chrisem, byłem również automatycznie i cicho zgadzając się niech wytrysku nasienia bezpośrednio do jego ustach. I wiedziałem też, że Chris oczekiwał ode mnie mojego wytrysku nasienia bezpośrednio do buzi, too. I Chris zawsze wydawał się cieszyć ssanie i lizanie mojego penisa, prawie tak samo jak kochał coraz własnej Dicka zasysane przez mnie.

Więc, pewnego popołudnia, zaledwie kilka miesięcy po naszym tajne stosunki seksualne zaczęło Chris podszedł do mojego domu i poszliśmy do mojego pokoju. A w tym konkretnym południu, nasz „targowanie seksualne” faza rozpoczęła się, gdy Chris zasugerował, że ssać kutasy, mówiąc, że nie zrobił, że od dłuższego czasu.

I właśnie wtedy w szoku niego – a także natychmiast zamknął go o tym wszystkim Dicka wysysających rzeczy – „. Ofertę, że nie mógł odmówić” czyniąc go

Nasza rozmowa toczyła się mniej więcej tak:

„Czy chcesz ssać kutasy?” Chris zapytał, a jego lewa ręka była zajęta masowanie i pieszcząc jego nagie penisa przed sobą.

„Nie, nie bardzo”, odpowiedziałem zgodnie z prawdą zobacz, podczas gdy w tym samym czasie pieścił moje własne nagie firmę boner przed Chris.

„Hej, to nie fair! Nie ssać kutasy w długim czasie. A ja naprawdę chce zrobić coś innego, oprócz po prostu podpieranie się nawzajem, tak jak zawsze robimy,” Chris targował.