I zebrał się na odwagę i wypalił

I zebrał się na odwagę i wypalił: „Dzięki, ale zawsze gra jest bezpieczna. Bez obrazy dla was.” „Hej, to jest cool, człowiek. Tylko tu i pieprz mnie, zanim strzelę mi zwitek.” Steve powiedział żartobliwie. Byłem ubrany i lubed w jednej chwili; prezentuje się na imprezę koguta. Chwyciłam butelkę lube i pryskał trochę na aktualnej kombinacji cock / ass przed włożeniem siebie. Pracowałem go w dobre, ponieważ używałem gumy. „Weź to powoli, Pączek, jestem dziewicą.”, Zachichotał. I ja się lubed dobre i położyłem na jego kogut już wypełnionego otworu. Nacisnąłem go tam i czekał na niego pracować go. Sięgnął ręką za dupę i pchnął mnie delikatnie. I zaskoczony, jak łatwo to poszło w. Każda inna próba w moim przeszłości został opuszczony randki erotyczne. „Oh, Fuck!”, Steve krzyknął: „Tak! To cudowne uczucie! Fuck, yeah! Daj mi to „.

1

I nie zrobić wiele, ale niech jeździć kurek, ale jego entuzjazm got me podekscytowany.” Daj spokój, człowieku … pieprz mnie mocno! „, Krzyczał na zewnątrz. Ja straciłem Jason ale czuł go dotykając moje biodra jak pompuje się Steve. Będę cum! „, Steve krzyknął i stanął prosto. Pogładził jego penisa pełne pięści i pompowane jego obciążenia na brzuchu i klatce piersiowej Jasona. Cum wydawało strzelać wszędzie i nie mogłem uwierzyć, jak gorąco było oglądać go cum tak dziko mojego penisa głęboko w dupie. Czułam jego osła clam dół podczas ejacultaion i czułem się, jakbym był masowane. I niech mi Steve jeździć przez jego orgazm i czekał, aż skończy. „O kurwa, człowiek …. och, kurwa …. fuck yeah …” sapał. I pogłaskała go lekko, jak złapał oddech. Wyciągnąłem powoli i niech zapaść na szczycie Jason. Patrzyłem, jak jego sperma ściekała boki Jasona.

Steve zdemontowany i przewrócił się na plecy. I osiedlili się obok niego i pocałowała go w policzek. „Och, człowieku … to był gorący, chłopaki.”, Powiedział. I spojrzał na Jasona i uśmiechnął się … on się uśmiechnął. Ale oboje byli twardymi dodatków i Jason wciąż cum pokryte. „Dlaczego nie traktować naszego gościa na szaloną jazdę, Jace?” Steve zaproponował. Diabelski wygląd przyszedł na twarzy. „Ty na zabawy, koleś?”, Jason poprosił mnie? „Może to być więcej zabawy niż my już miał?”, Krzyknąłem. „Jeśli tak … mnie liczyć!” Myślę, że kochał się mój entuzjazm i oba odpadł śmiechem. „Wy dalej beze mnie.” Steve udawał zazdrość. Obserwowałem twarz Jasona jak wstał z drugiej strony łóżka i podszedł do mnie. Znów wyciągnął rękę i wziął ją w zaufaniu. „Czy wolisz góry lub od dołu?”, Zapytał względu rzeczowo. „W większości wolą dno, seks telefon ale jestem dobry w obu kierunkach.” Skłamałam. Jestem dziewięćdziesiąt procent dno i nie jestem pewien, który myślałem, że wrażenie. Jason niech mnie drzwi szafy i otworzył ją. Było ciemno, a on sięgnął do wyłącznika światła. Nawet światło było słabe. Pociągnął mnie za sobą i zatrzymał się gwałtownie. Mój kutas podzielić policzkach i zaskoczyła nas obu. „Jeszcze nie!”, On wyśmiewany. Oboje wybuchnęli śmiechem.

Jason wyciągnął rękę i chwycił w niektórych ramiączkach. Sięgnął z nimi trochę, a następnie udał się do rogu, aby coś znaleźć. Kiedy pochylił się, muszę patrzeć na jego gorący tyłek i przypomniałem sobie, jak to było szczelne. Mam napalone chłód w moich ramionach, a ja starałem się go poruszyć się. Jest gorąco i przystojny facet, nie ma co do tego wątpliwości. Mijając mnie, sięgnął z czymś za mną i usłyszałem jakieś dźwięki przyciągania. Pociągnął taśmy z góry powyżej powiedział: „Wskakuj, stud.” Byłem zdezorientowany i powiedział: „Co się dzieje?” „To procy. Dostać się i pierdol się. Lub jeśli wolisz, będę wejść i mnie pieprzyć.”, Wyjaśnił. Słyszałem o zawiesi wcześniej, ale nigdy nie miałem okazji spróbować jednego. Byłem podekscytowany i nerwowy. „Nigdy nie zrobiłeś tego wcześniej, więc musisz mi pomóc.”, Powiedziałem. Zwolnił mnie sex telefon do siedzenia procy i czułem się z równowagi. Położył dłonie na pasy stabilizujące i ja w końcu wyprostował się. Kiedyś wreszcie wygodny, Jason podszedł do mnie, objął mnie i zaczął mnie całować. Czułam moją erekcję powrót w wielkim stylu i zacząłem się zrelaksować w chuście. Jason pocałował ziemię moją klatkę piersiową szybko i dostał mój kogut w ustach szybko. Wciągnął głowę ciężko i następnie wcisnąć mój kogut głęboko w jego usta moje suche usta skrobanie szyb. Wciągnął mnie na chwilę i got me dobre i trudne. Dopiero po kilku minutach zdałem sobie sprawę, że on pogłaskał się do pełni jednocześnie. „BRB.”, Powiedział i cofnął się do łóżka. Powrócił na krótko z lube i prezerwatywy.