Teraz chcę dwaj z was się ze mną podzielić

Dobra robota. Teraz chcę dwaj z was się ze mną podzielić. Pocałuj i upewnij się wokół mojego fiuta. RSS mojego fiuta do siebie. Stroke me, ssać mnie. Chcę żebyście obecne grać ze sobą, aby każdy inne czują się dobrze podczas miłe mnie „.
naked-1241633_1280
Dziewczęta odwrócił się do siebie nawzajem. Riley wskazał mojego penisa w Betanii, który wziął go w usta. Ona skinął na nią kilka razy, zanim pozwalając jej uciec. Następnie Riley pochylił się i zaczął całować i język wokół mojego fiuta córką. Byłem w niebie oglądania tych dwóch nastoletnich dziewcząt, z których jedna jest moja córka, ssania mojego fiuta.

Po całuje i co się wokół niego, Riley wziął je z powrotem w jej usta ssać trochę więcej. Dziewczęta miały swoje ręce w siebie nawzajem krocza, oboje byli jęki i mimośrodowo. Bethany pochylił się ssać tit Riley. Potem usiadł i przez kolejne 5 lub 10 minut dziewczęta gorączkowo pocałował wykonane, lizał, zasysane i pogłaskała mojego fiuta. I był już blisko mojego punktu zagrożenia wybuchem.

„Bethany, jesteś gotowy do smaku spermy twojego tatusia?”
„Tak, tak!” zagruchała jak seks anonse odwróciła się do mnie, pozornie Riley odcinając się od wszelkich dalszych kontakcie ze mną.

Wzięła mojego fiuta w jej usta i nadal ssać. Miała jedną rękę na tyłku, a drugi na moim wale i ssał zachłannie tak szybko, jak tylko mogła. Ręka Riley wciąż działa łechtaczkę mojej córki, a ona pochyliła się ssać jej piersi.

Bethany ssał i gładzić mojego fiuta, jakby to był lek ona wycofanie z tego. Robiła lepiej na nią niż jej matka po raz pierwszy kiedykolwiek miałem w 25 lat.

„Kochanie, jestem o cum!”

Trzymała ssące i głaskanie Aż Shot 2 ciągi spermy w jej usta. Wyciągnęła usta off, ale przechowywane głaszcząc mnie, pozwalając mi strzelać do 4 ujęć mojej miłości na jej potomstwem twarzy, szyi i klatki piersiowej. Pogłaskała mnie, dopóki nie został całkowicie wykorzystany, a następnie zaczęła zwalniać. Widziałam jej połknięciem niektóre z moich obciążenia. Wreszcie dała ręku spadaniu mojego fiuta zmiękczania.

Pochyliła się, by Riley, położyła rękę na jej clit i rub one kontynuowane do siebie, podczas gdy całował. Bethany podziela moje cum z przyjaciółką. Riley zaczęła lizać wokół Bethany twarzy, szyi i klatki piersiowej, aby uzyskać kilka dzielić razem. Położyli w podłodze, obok siebie, pocierając nawzajem tyłki i rozmazywanie moje nasienie na całym ciele.

Stałem tam i patrzył ze zdumieniem, jak moja córka i jej przyjaciel brought nawzajem do orgazmu podczas udostępniania smak i dotyk mojej spermy.

„Dziękuję dziewczęta, za umożliwienie mi nauczyć się dzisiaj. Mam zamiar opuścić wy dwaj sam teraz po prostu seks anonse (www.sexzokolicy.net.pl) cieszyć się tą chwilą.”

Wróciłem do mojego pokoju i oczyścić się trochę. Mógłbym jeszcze smak cipki dziewcząt w ustach. Byłem w szoku, co się właśnie stało, ale jestem szczęśliwy, że jego część. Miałem uczucie, że ESTA nie byłoby po raz ostatni, przynajmniej w Betanii, ale Riley z innym.

„Tato?” Bethany wywoływana z moim progu.

Odwróciłem się, aby zobaczyć obie dziewczyny, nagi, z błyskiem mojego cum nad nimi. każda Mieli ramieniem siebie. Ich twarze były przemywać, ale świecące z satysfakcją.

„Tak kochanie?
„Czy na pewno mama nie będzie wkrótce w domu?”
„Będę ją nazywać”.

Podniosłam moją komórkę i zadzwonił moją żonę.

„Halo?” Powiedział moja żona na drugim końcu.
„Hej kochanie, jaki jest twój dzień?”
„Dobry, whats up?”
„Dziewczyny były po prostu zastanawiasz się, jeśli nadal będzie zniknął dopiero po kolacji. Myślę, że w końcu mieszając około wystarczająco i chcesz zaplanować resztę dnia.” Powiedziałem tam stoi naga, nago przed córką i jej przyjaciel.
„Mogę wrócić do domu, jeśli chcą, ale tak to był mój plan. Prawdopodobnie będzie to po ósmej”. Było południe teraz.

„Dziewczyny, czy chcesz, żeby wrócić do domu?”
„No, powiedz jej, aby dobrze się bawić.”

„Słyszeliście, że miód?”
„Tak.”
„OK, dobrze Byliśmy po prostu sprawdzając na ciebie. Kocham cię.”
„Też cię kocham, pa”.

„Tato, chcę ci coś powiedzieć”. Bethany przemówił, wciąż stoi w moim drzwiach Z Riley.
„Co to za dziecko?”
„Cóż, wiem, że mama to nie sex darmo daje ci do głowy, że często”.
„Tak.”
„Cóż, w każdej chwili, że jesteś chcą kogut dupy, po prostu powiedz mi. Nie dbam o to, która jest godzina. Jeśli budzisz się w środku nocy chce blow job, wkraść się do mojego pokoju, a ja ssać off. kocham cię i kocham to robić dla ciebie. ”
„Ok. Deal”.
„Pan D.?”
„Tak Riley?”
„To samo wychodzi. Po Bethany idzie do college’u nadal będę tutaj ponieważ jadę do college’u na rok. Anytime, że” chce kogut zasysane, zadzwonić do domu, będę tuż nad cię obsłużyć. Tak długo, Betanii jest ok z nim. ”
„O tak. Jestem”. Bethany odpowiedział.
„OK, brzmi dobrze.”

Weszli po drodze drzwi i podszedł do mnie. Riley był pierwszym patrzeć do mnie i pocałuj mnie. To było proste, ale namiętny, kochający całusa w usta. Następnie Bethany odwrócił głowę do niej. Pochyliła się do pocałunku, a po raz pierwszy nasze języki spotkały. Całowaliśmy się namiętnie i wykonane podczas Riley patrzył. Odsunęła się.

„Kocham Cię tatusiu”. i patrząc na Riley „Nasze cipki smakują z jego ust!”
„Ja też cię kocham dziecko.”
„Tato, możemy korzystać z prysznica, aby oczyścić?”
„Jasne!”
„Chcesz do nas dołączyć? Jest wystarczająco duża.”
„OK”.

Dziewczęta dostał bieżącą wodą sex darmo (www.sexwokolicy-24.waw.pl) a do właściwej temperatury. Riley wkroczył, potem mnie, a Betanii ostatni. Byłem w obu dziewcząt. Każdy z nich dostał trochę mydła i dał mi trochę. Wszyscy myte nawzajem swoje ciała na zawsze, upewniając się, że każdy cal pokryte od siebie. Bethany i Riley pochylił się, aby się przede mną, a potem wykonane z Riley i Betanii oddzielnie. Kontynuowaliśmy esta pasję aż woda zaczęła działać zimno. Wszyscy spłukane i wyszedł. Każdy z nas Pomógł wysuszyć siebie, pocałował i wykonane kilka przed wyjazdem z łazienką.