Shelby texted mi fotek z ich licencji kierowców

„Trzysta brzmi świetnie! Ale słuchać. Czy możemy przejść na czasie, jeśli chcemy?”

„Pewnie uh … możemy nie podoba, godzinę i pół, lub cokolwiek. Nie mam żadnych spotkań po tym.” Myślałem, co do cholery mam zamiar zrobić w ciągu 90 minut? Albo dwie godziny? cholera jasna!

Shelby texted mi fotek z ich licencji kierowców. Była 41, miła twarz, rude włosy (farbowane, ale wyglądało to dobrze erotyczne rozmowa, a nie głupie), 5-7 i 140 funtów. Mąż Ted był 40, brązowe włosy, przyzwoity wygląd, 5-10 i 180. To jest fajne na temat prawa jazdy, mam wszystkie swoje pomiary!
lingerie-99761_1280
Sobota przyszedł i mam gotowy. Musiałem ją ponownie brazylijski siebie, więc nie miałem tego zrobić w piątek rano, mając nadzieję, że będzie wszystko ustatkować soboty, która tego dokonała. Shelby nie określił nic dla mnie do noszenia, więc poszedłem do Victoria za jakieś tajne rzeczy.

Ubrałem się w biznesie nosić: średnio niebieską spódnicę, białą bluzkę i niebieskie pompy. Spakowałem torbę małą rolkę z moimi olejów, świec, głośnik muzyki i niektórych wyższych obcasach! Mark powiedział, że nie powinien wyglądać jak dziwka będzie w holu. Brzmiało to jak dobra rada.

TextEd Shelby o numer pokoju i ruszyłem do dziewiątym piętrze. W windzie, kładę moje włosy w kok, więc wyglądał bardziej sever. Rozpiął guzik na mojej bluzce. Nie, jeszcze jedno. Dobra inną. Tak! Okulary na. Teraz wyglądał jak jakiś slutty biznesu pani widziałem w porns. 936, 936, no to w ten sposób. I prawie zapukał, po czym zatrzymała się. Rozglądając się, aby upewnić się, że nikogo tam nie było, że chwycił moje sutki twarde i skręcone je. Chodź dziewcząt, bardziej skręcania, tak, tam są! Wyciągnęłam moją bluzkę z powrotem i moje sutki sterczały odpowiednio. Głęboki oddech. Wydychać. Zrelaksować się erotyczne rozmowa. Knock cicho do drzwi.

„Cześć Cierpliwość, wejść do środka!” Shelby przywitał mnie serdecznie. „To jest mój mąż Ted, mogę zaoferować ci szklankę połysk? To znaczy, wina chardonnay, a nie błyszczeć! Oh jestem tak głupi!”

I zachichotał i przytulił Shelby, a nie tylko jeden krótki, ale piękny długi i mocny uścisk. Potem przytulił Ted prawie tak samo. Uśmiechnął się tylko i rodzaju rozejrzał się, jakby nie wiedział, co robić dalej.

Usiedli na dwóch krzesłach przy stole i usiadłam na brzegu łóżkiem. Piliśmy nasze wino, nie wypić! Myślę, że każdy z nas potrzebuje trochę smarowania.

I zajął się sytuacją. „Czy to twój pierwszy raz zaczyna masa?”

„Tak”, odpowiedział Shelby. „Czy to widać? Oboje jesteśmy rodzaj nerwowego!”

„O wy są w porządku! Ale ty wydawać się nieco nerwowy. Niech napełnić nasze kieliszki, a my możemy wziąć nasz czas. Mam cały czas trzeba więcej http://www.ero-rozmowa.pl.

„Och, głupi ja!” zawołał Shelby. „Ted! Get kopertę!”

Ted prawie przewrócił obu swoich kieliszków, gdy zerwał się i załadowano do biurka. Wyciągnął kopertę, a następnie próbował oddać go do mnie.

„Wystarczy ustawić go na dół, Ted.” I polecił, wskazując obok mnie na łóżku.

Zajrzałem i zobaczyłem kilkaset dolary. Ponad 3, który był naszym uzgodnione cenie.

„Jest sześć hundo tam, ja figura dwie godziny jest dobre na początek. Mamy więcej pieniędzy, jeśli chcemy iść już, czy to w porządku?” Shelby był tak słodki. Jej głos był jeszcze trochę chwiejny, choć.

Wstałem i położył kopertę na moim toczenia walizki. Sześćset dolarów! A może więcej! Starałem się nie pocierać moje dłonie jak zwykle zrobić, gdy jestem podniecony.

Usiadłam na łóżku, potem poklepał łóżku obok mnie.

„Dlaczego nie pójdziesz siedzieć tutaj, Shelby”. Usiadła obok mnie, nasze nogi stykały. Jej białe capris były ładne i szczelna na nią, a blady różowy sweter był tak słodki. I odgarnęła rude włosy z powrotem za lewym uchem.

„Czy byłeś kiedyś z kobietą wcześniej?” Poprosiłem łagodnie.

Twarz Shelby odwrócił różowy dyskretne laski, kilka odcieni ciemniejsze niż jej sweter. Ona tylko pokręciła lekko głową na „nie”.

„Kiedykolwiek pocałował kobietę?”

Siedziała przez chwilę, po czym lekko znów pokręciła głową kiedykolwiek.

„Ale, jesteś w porządku, jeśli tak się dzieje? Nie chcę na Ciebie naciskać ani nic. Nie będziemy robić wszystko, czego nie chcesz.”

Zamilkła, a potem spojrzał na Teda i skinęła głową „Tak”. Dobrze, że jest kompletnym nowicjuszem, a ja ledwo ją mijał, ale ona o tym nie wie.

Położyłem rękę na jej nodze i delikatnie ścisnął. „Myślę, że będziemy mieć dziś zabawy!” i oboje zachichotała.

„Dobra, pomóż mi rozłożyć te ręczniki na łóżku? A Ted, zapalić świece, proszę.” I wykopali je z moim przypadku. Shelby i ułożone ręczniki i umieścić kilka poduszek w pobliżu, też. Wyjąłem głośnik muzyki i włożyłem Pandora mix nowych gitar wieku, to bardzo kojące.

I okazało się oświetlenie elektryczne dyskretne laski, a mówi się, Ted, „Dlaczego nie pomóc twoja żona się rozebrać, idę do pokoju pań na kilka chwil. Następnie, miód, leżał twarzą w dół, głowa tutaj. I umieszczaj ręcznik na tyłku. Zaraz będę z powrotem! ”

Wnętrze łazienki, wziąłem moją bluzkę off i mój stanik. Następnie umieścić z powrotem na bluzkę, ale opuścił go rozpięty i po prostu przywiązany końce razem na dole. I podniósł moją spódnicę i ściągnął moje majtki. I obwąchał je, mieli dobrą silny zapach! Zmieniłem buty na o wiele wyższy obcasach spychacza i wsunął je na moich pończoch szeroko oczek posiadanych przez ładną pasa do pończoch. I postawił i zagrał przed lustrem, ponieważ, dobrze, że to, co robię. Myślałem, że wyglądał całkiem dobrze. Moi „Power” twarde sutki dostał znów wszystkim siebie. Oni szturchnął przez moją bluzkę przyjemnie zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl.