Adam, jesteś naprawdę dorósł

Szepcze: „Jeśli można wyciągnąć spodnie w dół, będę zadowolony, aby cię uszczęśliwić.” I nie potrzebował dalszej zachęty, a wkrótce miał dobrą przyczepność na mojego fiuta.

„Adam, jesteś naprawdę dorósł. Chciałbym, aby lepiej wykorzystać swój piękny kogut. Możemy pójść na górę do mojego pokoju? Cicho?”
women-418452_1280
Omigod, moje najśmielsze marzenie staje się rzeczywistością. Moja piękna ciotka bierze mnie kogut w ręku, na jej łóżku. Raz byliśmy w swoim pokoju, powiedziała: „To jest tylko między tobą i mną. Oboje jesteśmy samotni i potrzebują trochę pocieszające i wiem, że nie ma lepszego sposobu niż tulić razem skóra do skóry”. Z tym, że wziął ją rozebrać i wsunął się pod kołdrę.

Nie jestem szalony, więc byłem tam z nią w ciągu kilku sekund.

„Po prostu trzymać się nawzajem, Adam.”

Cóż, my na chwilę, ale nasze ręce powoli zaczął odkrywać siebie. Zaczęliśmy całować i biegła ręce w górę iw dół przede mną, a ja pieszczoty jej ładny, różowy piersi. I pochylił się ssać jej sutki, a ona podniosła się i opuścił je tuż nade mną ssać i bawić się.

Miała teraz trzymać mojego fiuta i gładził mnie w górę iw dół. Czy to sen? Pobiegłem rękę pod kołdrę i przetarł jej żołądek i brzuch. Wzięła mnie za rękę, otworzył jej nogi i poprowadził mnie do jej wilgotnych warg. Jak wcierać w tę iz powrotem, zaczęła poruszać się ze mną, dzięki czemu tarcie bardziej intensywne.

Potem wstał na jej rękach i kolanach i zaczął ssać mojego penisa. Łał. Sięgnąłem pod nią, a ona rozprzestrzenia się jej nogi, więc mogłem się cała moja ręka tarcie tam iz powrotem; była bardzo mokra. I wsunął palec między jej wargi cipki i prowadził go wokół jej mokrej miłości kanał. Och, to było miłe w środku.

Ona przestaje ssać mnie i mówi: „No, Adam, myślę, że powinniśmy się nawzajem tak szczęśliwy, jak to możliwe.” Ona określa, rozprzestrzenia się jej nogi szeroko, i szepcze: „Prawy tutaj, Adam. Naprawdę chcę cię tutaj.”

Rozdział 2

Kristen:
Cóż, mam go gotowy do wpakować mu naprawdę piękne, różowe kogut do mnie i jestem gotowy. Jestem naprawdę włączonego będąc nago z facetem mniej niż pół wieku, którego mój kogut smakuje tak ładne i świeże. Ach, to przesuwając się teraz, i muszę powiedzieć, że czuje się wspaniale. Żałuję, że nie był pierwszy mój siostrzeniec, ale to będzie musiało wystarczyć. Mmm dalej www.sex.net.pl.

On pocierając moje piersi jak pieprz, a ja wyginanie mięśnie miednicy dając mu prawdziwą szarpnięcie kiedy cofa. Och, że czuje się pyszne.

Jesteśmy korzystających z naszego kochania kiedy Adam mówi: „O, Boże, jestem o cum. Och, Unghh, UNGHH, UNGHH, och, och, och, uch.” Czułem jego ciepły sok zryw we mnie, och, kocham facetów cum głęboko we mnie.

„Zostawcie go w głąb, Adam. Trzymaj go w. Mmm, to takie miłe.”

Czułem jego kogut kurczą się nieco, choć kiedyś dość mocny, kolejny plus dla młodszych facetów.

„Chcę dać seks oralny, chcę żebyś cum z mojego języka w ciebie, w porządku?”

Co za miła siostrzeńcem.

Więc Adam opuścił się w dół i mam głowę między kolana. Czy powiedziałem, że nieprofesjonalny jest moim ulubionym zajęciem? Och, uwielbiam język mężczyzny w cipie.

Zaczął tak, jak mi się podoba; całowanie i lizanie wokół moich ud wewnętrznych dobrze, zanim dostanie się do głównego celu. On również śledzenie palcem wzdłuż uda przeciwieństwo tego, że był lizanie. Miły. Jak pracuje się bliżej, Adam prowadzi jego język dookoła obszaru między moimi udami i warg sromowych, och, to jest tak miły, po prostu drażni mnie swoim językiem.

Czytaj na stronie: www.znudzone.pl