Zatrzymałam się na chwilę, wyciągnąłem moją rękę

Zatrzymałam się na chwilę, wyciągnąłem moją rękę. Jego pierś napięte. Nogi napięte. I oblizała palce. Potem wsunął kogut przez rozpiętym locie z jego bokserek i zaczął głaskać go. Powoli i delikatnie. I nie był w pośpiechu, aby spieszyć go do orgazmu. I pogłaskał go delikatnie, czasami ściskając mocniej, czasem szybciej. Głównie po prostu pracował wolniej. W górę iw dół, zwracając moją rękę, ciesząc się poczucie jego twardy kutas w ręku. I ponownie nawilż rękę w ustach. I pogłaskał go bardziej intensywnie. Słyszałem jęki.
underwear-689861_1280
Przewróciłam się na brzuchu na kanapie, opierając się na kolanach. I szturchnął mój język się trochę, opierając głowę o jego kurek na środku mojego języka na chwilę przed uruchomieniem go wokół moich ustach. I lizały dół dolnej jego kogut, patrząc na niego. Jego ręka ścisnęła moją dupę, moje dżinsy ciasno jak stępieniu. Wyciągnęłam moją koszulę, a mój fioletowy Biustonosz Victoria Secret niech moje piersi szczotkę przed udzie jak wyciągnął głowę jego kogut w ustach. Polizałam wokół głowy, przesuwając się w język całej spodniej kilka razy. Pracowałem powoli i ostrożnie, upewniając się, że różowy końcu języka pogłaskał każdą część niego.

Z lewej ręce trzymałem jego piłki ostrożnie iz mojej prawej I wyciągnął rękę i pogłaskał go w pierś sporadycznie. Nacisnąłem moje wargi, całując w dół jego wału. Ja jako złośliwiec. Czułam jego palce kopać w plecy. Zacząłem ssać twardy, ciągnąc go głęboko w gardle, masując jego twardy kutas z mojego języka, kiedy nacisnął szef jego kogut w moje gardło. I pchnął tak głęboko, że mój nos dotykał wbrew swojej skórze.

I ssać, pozwalając moje gardło zrobić kilka ciężkiej pracy, przełykając trochę czasami tak by masować moje gardło jego kogut, jak mój język. Czułam, że napięta. Był już prawie gotowy przyjść.

I wyciągnął z powrotem.

I potarł kogut wokół moich ustach jak kobieta stosowania szminki, całując delikatnie, pozwalając mu oddychać. „Och, jesteś okrutny” mruknął. Uśmiechnąłem się. „Czy podoba Ci się to?” Zapytał niepewnie. „To twoje urodziny, mimo wszystko.”
„Tak, kocham ten” powiedziałem. Moje usta dociskany do spodu jego kogut, patrząc na niego. I lizał wokół głowy jego kogut. „To jest doskonały” Uśmiechnęłam się.
Pochylił się do tyłu, oczy zamknięte, zrelaksowany rękę na plecach. On płynął z powrotem od krawędzi orgazmu.