Ostrożnie, pracując go w gardle, moja głowa podskakują jak dotknął przeciwko tyłu gardle

I znów zaczęła ssać. Ostrożnie, pracując go w gardle, moja głowa podskakują jak dotknął przeciwko tyłu gardle. Otarł się pnącza brązowe włosy z dala od twarzy.
„Jesteś taka piękna” wyszeptał.
I nie zatrzymał. Ja po prostu ciągle ssące i cieszyć się uczucie pracować go. Palcami dotknął karku delikatnie. Czułam jego ręce drżą. Był już blisko. Chciałem, żeby się teraz. będę drażnił go na dłużej niż godzinę, ja już ssie go przez czterdzieści minut. Byłem gotowy. Ciągle gładząc jego piłki seks spotkania uważnie tkaninę bokserkach, ani razu nie pozwalając im odejść. Wziąłem jego kogut w mojej prawej ręce, zaczynają starannie masować z moich palców. Pracowałem go w gardle znów wystartować z mojego języka ssania, połykania. Pogładził mój policzek po czym wbił palce w plecy. Wszedł, strzelania jego obciążenia prosto w moje usta. Przełknęłam każdą kroplę niego przyjść.
woman-9951_640
Oparłem głowę na brzuchu, jego ręka spoczęła na moich włosach, palców gładząc mnie po policzku.
„To było niesamowite.” wysapał. Pochyliłem się, jego ręka spadła do mojego ramienia i pocałowała go. Pocił. Ja popchnął go dość trudne. Oparłem głowę na brzuchu. Trzymałem jego kogut w ręku, jak to poszedł miękki.

Mamy zwinięta, bezczynnie oglądając ten film. I wiercił, i nam zarówno napojem. I skulony obok niego postacie w telewizji były godziny przed gdzie widział. Mamy śmigały wstecz. On by schował się z powrotem w jego spodniach. Oparłem rękę wysoko na udzie. Pocałował seks spotkania mnie delikatnie, ale stanowczo. Naciśnięcie usta przeciwko kopalni, masując mój język z niego. Pochylił się i pocałował mnie w szyję i szepnął: „Jesteś niesamowita.” Był niezwykle pełen komplementów. I ścisnął jego udo, jak całował moją szyję. Poczułam skurcz ponownie.

Chwilę później, miałem jego kurek na jego spodnie, a ja szczotkowania i lizanie i ssanie. Pocałowałem każdy milimetr niego. Spojrzałem na niego z twarzą mieszaninę zdumienia i radości. I ssać go w gardle. Chciałem, żeby przyszedł ten czas. Chciałbym dokuczał mu tyle ostatni raz. I ssać i masować, korzystających z wcześniejszych uczucia, pozwalając im umyć się nade mną ponownie. I przetarł głowę jego kogut wzdłuż dachu ustach, dając różne odczucia moich warg i języka, gardła i jamy ustnej tantalise go,

Dotknął moich włosów. Nacisnąłem moje usta do głowy jego kogut „To jest to, babe, dotykać moich włosów, kocham go, gdy mi pokazać, co chcesz.” Westchnął i przycisnął moją głowę w dół, sex kontakty kobiet z całej Polski ciągnąc mnie lekko za włosy. To nie był szorstki, tylko dyrektywa. Pokazywał mi dokładnie, co zrobić tym razem.

Słyszałem jego jęki, poczułem uścisk na moich włosach zacisnąć, desperację orgazm zamknięcia. I ssać twarde. Kiedy był gotowy wyciągnął głowę tak szef jego kogut był dociskany środku mojego języka. I pogłaskał go czubkiem języka. Przyszedł. Mniej tym razem, ale słyszałem jego oddech, ostre i poszarpane. Jego uścisk wydany na moje włosy. Wrócił do głaszcząc mnie po policzku delikatnie opuszkami palców. I niech jego kogut przejść miękkie w ustach. I schował kurek z powrotem do jego spodni. I skulony obok niego.

Uśmiechnął się do mnie. „To było najlepsze blowjobs”. Uśmiechnąłem się. Myślę, że to był prawdopodobnie dwa z moich lepszych wysiłków …

Zostałem kurwa Julie przez około trzy miesiące – jest siostrą przyjaciela. Znalazłem je kurwa pewnego popołudnia, kiedy poszedłem z nim grać. Ich rodzice zarówno do pracy i było wakacji szkolnych. Złapanym udało im, że robiłem to aż dotarł nie przeszkadza i pozwól mi oglądać sex kontakty kobiet z całej Polski. Obaj byli nago i jednocześnie Barry robił jej, że chcesz zrobić jej powiedział – ona jest dobra kurwa. Po wszedł i wyciągnął go z nią widziałem miał prezerwatywę.

Widocznie jej kuzyn przeleciałem ją kilka dni zanim znalazłem je, a dostał jej brat Barry to zrobić z nią, jak również. Obaj używane prezerwatywy.