Zacząłem odwzajemnić

Zacząłem odwzajemnić ich całowanie, ssanie wargi Maxim i Sasha, mając w ustach ich szorstki język. Miejsca w jeepie było dużo, ale Andrew wciąż ledwie umieszczone, ale jeszcze udało mi łapa, głaszcząc moje ciemne włosy i wbijając palce w jego ustach, czyniąc je ssać. Nagle chłopcy zaczęli się oderwać ode mnie, to mogę umieścić w poprzek kolan. Więc leżę na nogach trzech facetów, widząc przed nim kopiec Maxima. Sasha i Andrew zaczął paw przez moją spódnicę i chwytając gumkę moich majtek, naprawdę wziął je ze sobą. Leżałem z gołą dupę, która ochoczo łapę, pocałował obcych, czułem się jak ślinić przeniknął mnie w krocze, a ich palce grał z mojej mokrej cipki wskroś. Nagle przed nim, widziałem Maxim rozpina mu rozporek dżinsów.

girl-254708_1280

Wkrótce wychodził ogromny członek męski stojących. Uczucie przyjemnym zapachu, jestem jeszcze bardziej podekscytowany. Dążąc głową na mnie, zaczął wydawać je na moich ustach, a następnie zmuszony otworzyć usta. I zaczął kiwać głową przecząco. Ale stał się członkiem przebij mnie ustach, rozstałem się zęby i otworzyła usta. Pyszne członkiem zapachu wstał do mojego gardła, chodził po moich policzkach, zacząłem ssać dużą głowę z jego warg, języka są odtwarzane. Byłem lanie w tyłek, czułem w cipie przenikają ciepłe palce i mamrotanie, ssanie Maxim.

– Mała dziwko, weź go głębiej, aaa! Deeper! – Maxim usiąść na mojego penisa mocniej, trzymając mnie za włosy. I dusił, łzy strumieniowe z jego oczu, ale próbuje ssać jak najwięcej, aby uniknąć bólu.
Z czasem doszedłem do rozmowy i zacząłem lubić ssać, ja łapczywie oblizała i oblizał jaja, które wystawały spod dżinsów Maxim.