Wtedy się obudziłem

Wtedy się obudziłem, ale wciąż w półśnie przytulił szyi „poduszkę” i powiedział, że chcę spać. Chłopcy zaczęli się śmiać. Maxim zasugerował, że pójdę do sypialni i pozostanie z nim na noc – jest już ciemno. Zgodziłem się. Poprosiłem Nikita, by zabrać mnie do sypialni, ale stanąć na nogach nie był wystarczająco silny, i że wziął mnie. Kiedy byliśmy w sypialni, położył mnie darmowy seks na ziemię i położył się obok niego. Tutaj radość uderzył mnie w głowę. Zacząłem rozmowę:
– Dziękuję donёs. Nie wiem, co się ze mną stało.
– Nic. Wszystko może się zdarzyć. Śpisz jak kociak – uśmiechnął się.

Panie, jestem w tym uśmiechu był gotowy utopić w tych oczach byłem gotowy do oglądania na zawsze, na zawsze całować te usta … Uśmiechnąłem się zbyt łatwo, i spojrzał na ustach. Opuścił wzrok na mnie. Mamy połączyła w jednym pocałunku. Objął mnie, pogłaskał ją z powrotem, aż do papieża. Przejechałem dłońmi po włosach i karku. Zszedł do szyi i ruszył dalej na lewym Hickey pary na szyję kruchego. Potem szarpnął mnie i wstał. Spojrzał darmowy seks na mnie z niezgłębionych oczach, że spalone pragnienie, pasji i miłości. I na pewno zakochał się w nich … Ale potem pomyślałem, „dobrze, wszystko. Nic się nie stało. Co miałem nadzieję.”, Ale on po prostu zamknął drzwi do pokoju i ponownie pochylił wargi do mojego ciała.

lingerie-99761_1280

Pocałował moje ręce, szyja … Zdjął koszulę i przytuliła się do mojej klatki piersiowej i brzucha. Na klatce piersiowej nawet nie zwracając uwagi. Potem położył mnie na plecach, a moje nogi zgięte w kolanach. Podniosłem rękę i usiadł między moje nogi i zdjął koszulkę, odsłaniając tors. Jego cudowne seks oferty ciało świeciły, jak ja chcę. Zdjął moje szorty i odrzucił je na bok. Byłam tylko w białe płótno, które kierowały do wyjęcia ze mną. Zaczął się z biustonosza. Rozpiął ją i obnażone piersi. Jest kilka sekund patrząc na nich i przycisnął je do ust. I jęknął z przyjemności i przycisnął ręce jego ciała do niej. Wstał i zdjął spodenki. Ale wtedy w kieszeni wziąłem coś.

– Masz dziewczynę?
– Tak, jest dziewicą …
– Chcesz tego?
– Nie mogę sobie wyobrazić, jak wiele.
– Dokładnie?
– Dokładnie.

Zdjął mi majtki i zaczął mnie Cooney. I przecisnął się pod jego władzę. Był jednocześnie udało się masować seks oferty moje piersi. Przeżyłem swój pierwszy orgazm. To była piękna chwila. Byłem strasznie dobre.  Potem zdjął spodnie i moje oczy pojawił członkiem 20 centymetrów długości. Na początku byłem przerażony. Mimo to zdecydowaliśmy się zrobić i to jest miłe. Zacząłem go ssać, a potem nagle wziął mnie za włosy i mocno obsadzonej gardła na jego instrumencie. Ja nie oprzeć.

„Po prostu leżeć i odpocząć,” powiedziała mi: „Ja nie chcę cię rani siebie. Pozwól mi wykonać całą pracę.” Pochyliła się i delikatnie cmoknął moje usta, zanim przeniósł usta delikatnie całym moim lewym policzku, po prostu za moim uchem. Sięgnąłem za nią, i łatwo unsnapped stanik, jak czułem jej oddech łechtać włosy na karku. Gina delikatnie nadgryzione jej drogę w dół sextelefon mojej szyi, a także moich pecks, aż mogła przynieść mój prawy sutek w usta. Ja raczej cieszył się uczucie, a jej język wirowały wokół otoczki, dzięki czemu wyróżnia się wysoki i dumny.

I niech się mały jęk, i zauważył, że mimo, że przeprowadził się, że przełącznik sterowany wilgoć jej cipki. I niech się głośniejszy jęk, jako test, i czuł przełącznik przesunąć jeszcze bardziej. Gina dała lekki dreszcz jak ja, a ja zastanawiałem się, jak wiele ona cieszyć tym. Część mnie nie chciał, żeby któryś z nich przyjemność, ale nigdy nie był egoistą.

Jak usta pojechało mój brzuch, zauważyłem sextelefon, że moje drzwi otworzyły się lekko i Dennis zaglądając przez małą szparę. To prawda, myślałem, zegarek jak dostać kawałek działania z jednego z najgorętszych babes na kampusie. I naprawdę się dzieje, aby mieć świadectwo o jej chęci.