Było zimno

20-30 minut później włożył penisa w ustach i zaczął poruszać się szybko. Faktycznie, jest on jedynym człowiekiem w moim życiu, która jest tak umiejętnie fucked w ustach. Mam łzy w oczach, jak głęboko wspina głową. On rozwiewał mi włosy, dał klapsa w twarz dłońmi, a następnie element, splunął na moją twarz i agresywnie wziął mnie w usta. Kiedy był członkiem ogłoszenia kobiet stosie – podszedł od tyłu, gwałtownie wyciągnął korek z tyłka i zaczął ściskać w rozciągniętym smaru otworu. Było zimno, a ja mimowolnie zaczął ciągnąć zdobycz. Co od razu dostałam taśmowy do neterpilivost.

Oh, jesteś moją suką, powtarzał – słaba, mój. No kurwa w dupie, a teraz muszę ciężko pracować na ciebie. Trzymaj się, kochanie, niedługo wyciągnę jak dziwka ulicy, i nie będzie się wstydzić mojego wąskiego otworu.

Mówiąc to, pchnął jego kogut ogłoszenia kobiet w mój tyłek. Starałem się oprzeć, ale jego penis był zbyt duży, aby przejść niezauważone. Krzyczałam, a on neobraschaya uwagę na moich łez była częścią mnie. Nuuuu, więc to nie przejdzie, w pewnym momencie powiedział surowo. Mam zamiar poeksperymentować z wami. Podszedł do mnie i położył knebel w ustach. Następnie ręce przywiązane do nogi stołu i nogi połączone ze sobą tak, że nie mogę ich ruszyć. Dwa drewniane bielizny przypiął go na moje sutki, a potem stanął za ponownie.

body-1263068_1280

Teraz trzeba trochę cierpliwości, powiedział i zaczął ostro pieprzyć mnie w dupę. Zmusił cały tłuszcz na tyłku i jak starałem się nie kurczą – vseravno Państwa spadł do mnie. I warknął i jęknął. Ale wiedział sextelefon, że jego firma, szybko i głęboko był częścią mnie. A 10 minut później, już nie czuję bólu. Zauważył to i podszedł do mojej twarzy. Całując moje usta i włosy, on czasami wyciska moje sutki, szarpiąc klamerki do bielizny, a kiedy otworzył usta z rozkoszy – on vstvil do członka. Tak … Powiedziałem już … ten człowiek umie się pieprzyć Vrot. Kończy się gwałtownie. Z jękiem rychaniiem i świszczący oddech. Przełknęłam całą spermę do ostatniej kropli. Moje policzki płonęły przyjemności. Kiedy odwiązał mnie – Kiedyś długo leżał. Nie ma siły chodzić. Ale on podniósł mnie w górę, przyodziać. I nakazał, aby tu przyjechać następnego dnia, kładę drzwi.

Zdecydowaliśmy się odwiedzić matkę sextelefon, teściową, babcia. Mieszkała w bedraggled miasta na granicy dwóch regionów w ich domu. I planuje zainwestować w transporcie drewna opałowego z dwoma celami: zapewnienie matce żony w zimie i ciepło do ogrzania się, macha w tasak rano. A w między – pisać, pisać, pisać i co przyniósł laptopa tutaj, buk więcej http://dyskretnalinia.pl.

Gina usiadł w pozycji pionowej, a ziemia jej dżinsową pokryte krocze na mnie. „Dennis, ty wciąż słuchać przy drzwiach?” Poprosiła, odwracając głowę w kierunku zamkniętych drzwi. Widziałam jego cień pod nim i prawie miał się śmiać z siebie. Wielki sportowiec, który mógłby zazwyczaj każdą dziewczynę, słucha za moimi drzwiami. Myślenie o tym, że był sportowcem, myślałem o tym, jak byłem szczęśliwy, że grał w koszykówkę, a nie w piłkę nożną, bo inaczej byłby prawdopodobnie już w tej piwnicy też. Dennis nie odpowiedział na pytanie, Gina, ale ona nadal jakby miał. „Chcę, aby było jasne, że wszystko, co robię tutaj dzisiaj, robię z własnej woli.” Odwróciła się do mnie, a ja mogłem zobaczyć głód w jej piwne oczy teraz. „Tam, teraz masz świadka seks ogłoszenia„. Jej ręka snaked dół i zaczął delikatnie pocierając głowę mojego fiuta. „Tak naprawdę nie chcą mnie zatrzymać, prawda? Bóg jeden wie, ten wielki chłop mnie nie chce się zatrzymać.” Jej palce owinięte tak daleko, jak tylko mogli wokół mojej męskości, i dał mu wycisnąć.

Decydując się szybko, krzyknąłem w stronę cienia Dennisa „Mam nadzieję, że ją usłyszał, bo mam zamiar uczynić ją jęczeć seks ogłoszenia!” Hej, mogę wciąż być na nią wściekły, ale nie miał zamiaru zrezygnować bezpłatną śrubę.

Gina zachichotała, kiedy chwycił rąbek jej koszuli i uniósł go nad głowę. Pod spodem miała na sobie białą plisowaną biustonosz, który przyniósł jej obfity biust wspólnie podkreślają jej dekolt.