Starannie rozebrał

– Ale to nie znaczy, że naprawdę dbają o kobietach?

Starannie rozebrał mnie. Kto by pomyślał, że taka osoba Stern wyglądające może być tak łagodny? Zamykam oczy – i jestem zagubiony w swoich muskularnych ramionach. Jestem w dwóch wymiarach: tu, na kanapie, na tych silnych i zdolnych rękach Tamerlana, a jednocześnie – w mieszkaniu naprzeciwko gdzie Nikita, prawdopodobnie odcinek Ritka.

Gorący ogień pożądania i namiętności skręcać naszych ciał w jedno urządzenie. Przygryzłam wargę, by nie krzyczeć z rozkoszy właśnie tam – i nie mógł się oprzeć.

– O tak ….

Ruch Tamerlana coraz szybciej, czuję, że teraz jest, a teraz to się stanie ….

couple-731890_1280

.. I tam, w przedniej części mieszkania, dwie młode, nagie ciało bezwstydnie powtórz to samo dla nas ten wspaniały taniec szaleństwa i vice …

– Luba, Luba, jak mogłeś …

Natalia, oszołomiony, stojąc naprzeciwko mnie, usta drżały, oczy – łzy.

– Więc to ty .. Ty …

A kto jeszcze. Natasza? Kto jeszcze? Tak, otworzył drzwi do swojej siostry i jej kochanka. To ja wtedy miałem długą rozmowę z Ritka dzielenie proste prawdy kobiet. Rita, uśmiechnięci i szczęśliwi, w przypływie wdzięczności nie tylko myte pościel z plamami krwi, ale także uporządkowany w moim mieszkaniu.

– Natasza, nie rozumiesz? Takie jest życie! Jest to najpiękniejsza chwila nim.

– Luba, jak mogłeś?

– Zrozumiesz, Natalia. Wkrótce wszystko rozumiem. Zaufaj mi.

A ja jestem jej picie szampana w centralnej restauracji, a tam upić do obscenicznych i ostatecznie Natalia znika gdzieś na ramieniu jakiegoś kawalera, a ja od dawna siedzi przy stole, popijając sok i wciskając w zdaniach różnych mężczyzn.